História

Spoločnosť stavia na dlhoročných pracovných skúsenostiach konateľa a majiteľa firmy Branislava Lasaba. V rokoch 1992 – 2001 pracoval na rôznych stavbách v SRN ako stavby vedúci a majster.Táto činnosť bola prevádzaná na báze zmluvy o dielo madzi rôznymi nemeckými a slovenskýmí stavebnými firmami. Z mnohých vymenujem aspon niektoré: Hotel Maritim v Ulme, Domov seniorov v Erlangene, Bytový komplex v Norimberku, Psychiatrická klinika v Baieruethe.

V rokoch 2002 až 2012 pracoval Branislav Lasab ako vedúci predajne baumax v Martine, kde svoje manažérske schopnosti zdokonalil. Bol zodpovedný za zariadenie a otvorenie predajne, v roku 2012 za kompletnú prestavbu a znovuotvorenie. V jeho zodpovednosti bolo aj dosiahnutie hospodárskeho výsledku a práca s personálom.

Vznik BREKON s.r.o.

Vo februari 2012 bola založená spoločnosť Bramart, neskôr premenovaná na BREKON s.r.o. BREKON to sú ekonomické a ekologické renovácie a novostavby. Za tieto dva roky sa podarilo úspešne uskutočniť viaceré projekty, ktoré sú predstavené v referencií nižšie. Od 20.11.2014 môžeme naše služby ponúkať aj v Rakúsku na základe povolenia Spolkového ministerstva pre vedu, výskum a hospodárstvo.

sef

Branislav Lasab, majiteľ

certifikát CERESIT

certifikát CERESIT

certifikát TOPSTONE

certifikát TOPSTONE

partia

Náš tým